Twitter
Google plus
Facebook
Vimeo
Pinterest

ملت وب

+39 02 87 21 43 19

شنبه تا جمعه: 07:00 am – 05:00 pm

دنبال کردن

9 برگه اصلی آماده

وب سایت خود را بدون هیچ گونه تلاش و با توجه به نیازهای خود تقریبا هیچ وقت سازگار کنید.

ویژگی های قالب

ویژگی های متنوع قالب

سیالات دارای دو پلاگین قدرتمند رایگان است - انقلاب لغزان و پلاگین سازنده صفحه ویژوال کامپوزر کشیدن و رها کردن. با سیالات، همیشه بیشتر وجود دارد.

با توجه به بیشترین توجه و استفاده از بهترین شیوه های برنامه نویسی، Fluid اطمینان حاصل می کند که رتبه بندی وب سایت شما در تمام موتورهای جستجوی مدرن بهبود یافته است.

به طور کامل پاسخگو، شبکیه چشم آماده، و برای انواع دستگاه ها ایجاد شده است - سیالات باعث می شود وب سایت شما به نظر همان اندازه نفس گیر است که در تمام اندازه و رزولوشن صفحه نمایش مشاهده شده است.

Fluid پر از صفحات داخلی پیش طراحی شده، و همچنین نمونه کارها، وبلاگ ها و طرح های فروشگاه است. همه اینها تضمین می کند که شما می توانید یک وب سایت کاملا کاربردی را بدون هیچ وقت تنظیم کنید.

fluid فراهم می کند گزینه های به اشتراک گذاری رسانه های یکپارچه اجتماعی، و همچنین ویدجت است که به شما اجازه به راحتی نمایش توییتر و نمایش مشخصات عمومی خود را به طور مستقیم در وب سایت خود را نشان می دهد.

تیم پشتیبانی ما برای شما وجود دارد. به سادگی تیکت خود را به سیستم پشتیبانی ما ارسال کنید و یکی از متخصصان ما با شما تماس گرفته و به شما کمک می کند با هر چیزی که نیاز دارید کمک کنید.